Logo do druku

Forum Skarbników w Warszawie

 
Budzet-zadaniowy.com
na Forum Skarbników Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Warszawie
 
Jak przyspieszyć i zautomatyzować sporządzanie Wieloletniej Prognozy Finansowej, organizację Kontroli Zarządczej i rozliczanie budżetu w formie zadaniowej – takie informacje mogli uzyskać uczestnicy  Forum Skarbników Samorządów Lokalnych Województwa Mazowieckiego  zorganizowanego 20.10.2011 r. przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej w Warszawie.
 
Eksperci zaprezentowali serwis Budzet-zadaniowy.com, umożliwiający nowoczesne zarządzanie finansami jednostek samorządu terytorialnego. Podczas wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 70 skarbników JST z Mazowsza, uczestnicy dowiedzieli się, jak – dzięki portalowi – mogą zaoszczędzić czas i usprawnić codzienną pracę.
Budzet-zadaniowy.com jest zestawem łatwych w obsłudze usług, z których korzysta się poprzez przeglądarkę, bez konieczności instalowania drogiego oprogramowania. Portal, stworzony przez specjalistów z zakresu wydatków publicznych, finansów samorządów i współtwórców założeń budżetu zadaniowego w Polsce jest współfinansowany jest z Funduszy Unii Europejskiej.